Klinika Dentare ARDENT

Ardent ju ofron ate qe klientet/pacientet shqiptare dhe te huaj kerkojne:

Profesionalizem, Seriozitet, Garanci ne kohe te punimeve.

Na Kontakto

Sherbimet

Terapi

Mbushjet prej kompoziti perdoren gjithmone e me shume per te riparuar dhembet qe preken nga kariesi,thyerjet,krisjet,etj. Me Teper

Periodontologji

ARdent ka konsideruar gjithmonë shëndetin parodontal si përparësi dhe hap themelor për trajtimin e shëndetit të gojës së pacientëve tanë. Me Teper

Implantologjia Orale

Implantologjia Orale ne kliniken tone behet nga mjek specialist me aparatura moderne me te cilat kemi arritur rezultate te jashtezakonshme. Me Teper

Kirurgji Orale

Klinika Ardent kryen nje game e gjere e punimeve kirurgjikale. Trajtim te specializuar per kirurgjine e gojes me teknika te fundit nderkombetare. Me Teper

Rezervo Takim

Na telefononi per te rezervuar takimin tuaj

+355 69 687 6087

Na kontaktoni

Na kontaktoni ne nje nga menyrat e meposhtme


Warning: file_get_contents(): open_basedir restriction in effect. File(index.php) is not within the allowed path(s): (/home/:/home2/:/home4/:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php:/tmp:/var/cpanel/php/sessions) in /home2/ki399913/ardent.al/wp-includes/plugin.php on line 446

Warning: file_get_contents(index.php): failed to open stream: Operation not permitted in /home2/ki399913/ardent.al/wp-includes/plugin.php on line 446

Warning: file_get_contents(): open_basedir restriction in effect. File(index.php) is not within the allowed path(s): (/home/:/home2/:/home4/:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php:/tmp:/var/cpanel/php/sessions) in /home2/ki399913/ardent.al/wp-includes/plugin.php on line 446

Warning: file_get_contents(index.php): failed to open stream: Operation not permitted in /home2/ki399913/ardent.al/wp-includes/plugin.php on line 446